Kaagresort
Uw Pied a l’eau direct aan het water in Warmond.
In Watersportdorp Warmond, in het hart van de Randstad, en direct aan het water gelegen is het exclusieve project Kaag Resort gerealiseerd. Dit bijzonder vormgegeven gebouw met 34 luxueuze Pied a l’eau-appartementen is direct gelegen aan De Leede. De Leede is vanuit de haven van Kaag Resort een open vaarverbinding (zonder bruggen) naar de Kagerplassen. Direct voor het complex ligt een goed ingerichte aanleghaven, waarin voor ieder appartement desgewenst een ligplaats beschikbaar is (huur). Elektriciteit en watervoorzieningen zijn aanwezig. De combinatie van een Pied a l’eau-appartement met een eigen parkeerplaats en de beschikbaarheid van een ligplaats in de aanleghaven is uniek. Het maakt een appartement in Kaag Resort tot een waardevaste investering met indien gewenst een prettig rendement op vermogen. Dit door een unieke verhuurformule.
De Noordwijkse architect Hans van Egmond heeft een zeer opvallend complex met comfortabele appartementen ontworpen. De karakteristieke vormen en lijnen geven het gebouw een heel eigen uitstraling; een uitstraling die past op deze bijzondere plek aan De Leede. Het meest in het oog springt het gekromde dak. Bijna elk appartement beschikt over een heerlijk terras. die een riant uitzicht biedt op de voorgelegen haven en de Leede.
Exclusieve kenmerken van Kaag Resort
De entreezijde van Kaag Resort wordt gekenmerkt door een glasconstructie die dient als glazen overkapping van de galerijen. Vanaf de entree van het complex bevindt u zich in een atrium. De entree naar uw appartement is volledig overdekt en door de vloerverwarming en de te openen overkapping in alle seizoenen comfortabel en behaaglijk. Voor elk appartement is een parkeerplaats voor de auto beschikbaar op eigen terrein van Kaag Resort.
Kenmerken:
~ 34 luxe recreatieappartementen (totaal complex)
~ inclusief eigen parkeerplaats
~ ligplaats beschikbaar in aanleghaven (huur)
~ twee- en driekamerappartementen in verschillende maatvarianten
~ terrassen gericht naar het water
~ hoogwaardig afwerkingniveau
~ direct aan open vaarverbinding naar Kagerplassen
~ uitsluitend voor eigen gebruik mogelijk
~ de appartementen zijn reeds opgeleverd en direct beschikbaar
~ recreatieve bestemming
Buitengewoon geschikt als tweede verblijfplaats, indien u bijvoorbeeld in het buitenland woonachtig bent. Een zorgeloos en compact en geheel voor u verzorgd tweede onderkomen.
De appartementen variëren qua grootte en indeling (twee en drie kamerappartementen). De afwerking en het voorzieningenniveau zijn hoog. De keuken is bij oplevering compleet ingericht en voorzien van de nodige apparatuur zoals koel-vriescombinatie, combimagnetron, vaatwasmachine, gaskooktoestel en afzuigkap. Indien u wenst te verhuren (dit hoeft in het geheel niet) is er per appartementtype een compleet inrichtingspakket samengesteld. In het pakket is onder andere opgenomen dat op één kamerwand en één slaapkamerwand een passende accentkleur wordt aangebracht. Het meubilair is afgestemd op een comfortabel verblijf van alle gasten. Naast het basis inrichtingspakket zijn verschillende opties voorbereid waarmee het niveau van luxe desgewenst verder kan worden verhoogd. Natuurlijk kunt u het appartement ook naar eigen wensen en smaak inrichten. Om de sfeer en de inrichting van de appartementen optimaal te presenteren, is in het complex een volledig ingerichte modelwoning gerealiseerd. In dit appartement is voor een zeer luxe meubilairpakket gekozen. Dit wijkt af van het standaard inrichtingspakket
Meer informatie
Zie ook: www.kaagresort.nl
Reeds 19 appartementen verkocht!